Dobrze wyposażony gabinet

Aby zapewnić naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, zgodne z najnowszą wiedzą, Dentimus został wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu każdy z naszych dobrych stomatologów na Piątkowie może w pełni wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności.

Mikroskop zabiegowy Zeiss, przydatny zwłaszcza w leczeniu kanałowym, bo pozwala: udrożnić zarośnięte kanały, usunąć resztki złamanych narzędzi dentystycznych, zamknąć perforację, leczyć zęby z mocno zakrzywionymi kanałami. Dzięki zastosowaniu mikroskopu można wyleczyć wiele zębów, które jeszcze niedawno trzeba by było usunąć.

VistaScan Mini Plus to skaner płytek obrazowych, który umożliwia wykonanie niezwykle dokładnych zdjęć rentgenowskich w zaledwie kilka sekund po wprowadzeniu do urządzenia.

Quicksleeper – urządzenie do komputerowego znieczulania, które kontroluje podawanie środka znieczulającego podczas wykonywania znieczulenia, co przyczynia się do wyeliminowania lub przynajmniej znacznego ograniczenia bólu pojawiającego się podczas standardowego znieczulenia za pomocą strzykawki.

Urządzenia do nowoczesnego leczenia kanałowego: Obtura II , Endometr Raypex (lokalizuje wierzchołek kanału), mikrosilnik endodontyczny Endo-mate DT, Thermique. Urządzenia te ułatwiają dokładne opracowanie kanałów i pozwalają na ich szczelne wypełnienie.

Lampa wybielająca Bio White Accelerator, która umożliwia wybielenie zębów już podczas jednej wizyty.

Fizjodyspenser Surgic NSK – urządzenie do implantologii.

Kauter stomatologiczny (elektronóż chirurgiczny) – sprzęt przeznaczony do precyzyjnych zabiegów mikrochirurgicznych i periodontologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów i umówienia się na wizytę. A także do zadawania pytań – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Dentimus – leczenie kanałowe pod mikroskopem, Poznań