Wiemy, co robimy

Przychodnia Stomatologiczna Dentimus funkcjonuje w Poznaniu na Piątkowie od 1993 roku. Świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne, w tym także z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. Stanowi on element najnowocześniejszego i najwyższej jakości sprzętu.

W Dentimusie pracuje zespół dobrze przygotowanych zawodowo, doświadczonych i empatycznych lekarzy. Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Ponadto współpracują z kilkudziesięcioma lekarzami – z Wielkopolski i nie tylko – z którymi wymieniają się doświadczeniami w zakresie leczenia endodontycznego (kanałowego), mikrochirurgicznego i chirurgicznego.

Specjaliści Dentimusa są też członkami Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej. To organizacje pełniące m.in. funkcję forum wymiany doświadczeń i wzbogacania wiedzy i umiejętności ich członków.

Dzięki temu nasi lekarze potrafią poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi przypadkami, starając się przy tym, żeby nazwa Dentimus była synonimem dobrego lekarza nie tylko na Piątkowie, ale w całym Poznaniu. Potwierdza to liczba ok.3,5 tys. przyjmowanych rocznie pacjentów i jeszcze większa liczba wykonywanych zabiegów ( nierzadko bowiem podczas jednej wizyty wykonujemy więcej niż 1 zabieg).

Od ponad 10 lat posiadamy akredytację Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z kolejnymi pokoleniami młodych lekarzy.

Pacjenci doceniają w naszej pracy profesjonalizm i zaangażowanie. Są zadowoleni z faktu, że ratujemy zęby, które w innych gabinetach skazane już były na usunięcie. Chwalą nas także za swobodną, miłą atmosferę nie do przecenienia w przypadku wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Od 2 lat uczestniczymy w programie „Poznań PRO Rodzina – promocja, rozwój i ochrona rodzin wielodzietnych w Poznaniu”.

Pacjentom z Kartą Rodziny Dużej udzielamy 10-proc. rabatu na świadczenia stomatologiczne (z wyłączeniem implantologii i protetyki na implantach).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów i umówienia na wizytę. A także do zadawania pytań – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Dentimus – stomatolog, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, Poznań