Personel

Włodzimierz Musiej

leczenie kanałowe pod mikroskopem poznań

Lekarz stomatolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, w latach 1986-1998 pełnił funkcję kierownika Przychodni Stomatologicznej przy 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu, specjalista II st. ze stomatologii zachowawczej i protetyki, wieloletni opiekun specjalizacji, uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu protetyki, periodontologii, implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Do jego pasji pozastomatologicznych należą: kino, literatura wojenna i wędkarstwo.

Katarzyna Musiej

wybielanie zębów poznań

Lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Bierze udział w licznych sympozjach i kursach stomatologicznych dotyczących głównie leczenia endodontycznego i stomatologii estetycznej, zajmuje się również pedodoncją i periodontologią.

Jest miłośniczką aktywnego wypoczynku, uprawia kolarstwo górskie i pływanie.

Katarzyna Chmielewska

chirurg stomatolog poznań

Lekarz stomatolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obecnie odbywa specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Regularnie uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem endodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej i chirurgii, ponadto zajmuje się estetyczną odbudową zębów oraz leczeniem kanałowym pod mikroskopem.

Wolne chwile spędza na uprawianiu sportu i podróżach. Jest medalistką Mistrzostw Polski Lekarzy w biegach maratońskich i piłce siatkowej, fascynuje ją wspinaczka wysokogórska.

Tomasz Musiej

chirurg stomatolog poznań

Lekarz stomatolog, posiada dyplom Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, od kilku lat opiekun specjalizacji, członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego , Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej, stale poszerza swoją wiedzę i podnosi umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, wykonuje zabiegi m.in. z zakresu endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej, od 2003 roku także z wykorzystaniem mikroskopu.

Lubi sport, dobrą książkę i gry komputerowe.

Magdalena Szpringier

chirurg stomatolog poznań

Pielęgniarka, asystentka stomatologiczna.

Marta Machalska

chirurg stomatolog poznań

Higienistka stomatologiczna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów i umówienia na wizytę. A także do zadawania pytań – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Dentimus – stomatolog, stomatolog chirurg, leczenie kanałowe pod mikroskopem, wybielanie zębów – Poznań